Alates 3. maist ootame taas oma lugejaid raamatukokku, saate ise valida, kuid kanname ikka maski.

Taastub siseruumide lugemissaalides avariiulite ja eelregistreerimiseta internetiarvutite kasutamise võimalus ning kohapeal väljaannete laenutus ja tagastus.

Seose piirangute kehtestamisega 11.märtsist on lubatud arvuti kasutamine raamatukogus ainult hädavajadusel ja siseruumis on lubatud ette tellitud väljaannete laenutamine ja tagastamine.

Raamatuid saate tagastada tagastuskastidesse. Samuti jätkame ajalehe Vooremaa tellimuste, kuulutuste ja kaastundeavalduste vastu võtmist.

Ole hea, helista või kirjuta meile julgelt ning lepime kokku, kuidas saame sulle kasulikud olla ning sinu raamatud sulle sobival ajal üle anda.

Mustvee Raamatukogu +372 53837822; mustvee.raamatukogu@mustvee.eu

Avinurme haruraamatukogu +372 53471925;

heli.nigul@mustvee.eu; avinurme.raamatukogu@mustvee.eu

Kasepää haruraamatukogu +372 53070828; kasepaa.raamatukogu@mail.ee

Lohusuu haruraamatukogu +372 53333475; lohusuu.raamatukogu@mustvee.eu

Raja haruraamatukogu +372 53051340; rajaraamatukogu@mustvee.eu

Saare haruraamatukogu +372 53809370; saare.raamatukogu@mustvee.ee

Ulvi välisteeninduspunk +372 53057425; ulvi.raamatukogu@mustvee.eu

Voore haruraamatukogu +372 53748898; voore.raamatukogu@mustvee.eu

24. veebruar suletud. Ilusat pidupäeva!

25. veebruar avatud kella 10.00 – 17.00

26. veebruar sisetööpäev!

1. märtsist raamatukogu taas avatud tavapärastel aegadel!!!

Terviseameti soovitustele tuginedes on Mustvee Vallavalitsus teinud 15.10.2020 otsuse ära jätta kõik Mustvee valla siseruumides toimuvad üritused, kuni 29.oktoobrini 2020.
Sellele otsusele tuginedes oleme otsustanud lükata raamatukogupäevade üritused edasi novembrisse. Hoiame ennast ja teisi ning jääme terveks!
Jälgige meie postitusi!!!

Juhend_raamatukogudele_alates_8._septembrist